NEEM CONTACT MET ONS OP

Bij Dialog Group gaan we graag de dialoog aan. Optimale digitale interactie met onze klanten en partners is wat ons werk inspirerend maakt. Dus, heb je een vraag voor ons? Een interactief vraagstuk dat je opgelost wilt hebben? Of wil je meer informatie over onze aanpak, oplossingen en diensten? Neem dan contact met ons op.

KANTOOR NEDERLAND

Contactgegevens
Kosterijland 14c
3981 AJ Bunnik

 +31 30 656 61 40
info@dialoggroup.eu

KANTOOR BELGIË

Contactgegevens
Nauwstraat 9
2800 Mechelen, België

+32 15 79 15 59
info@dialoggroup.eu

KANTOOR DUITSLAND

Contactgegevens
Georg-Elser-Straße 17
35037 Marburg

+49 6427 1052
info@dialoggroup.eu

Onze contactpersonen:

Consulting & Advies

Patrick Roelandt
Managing director & co-owner
 +31 30 656 61 40
patrick.roelandt@dialoggroup.eu
LinkedIn: let’s connect

Dennis Koorn
Customer Engagement Manager NL
 +31 6 346 58 510
dennis.koorn@dialoggroup.eu
LinkedIn: let’s connect

Gerard Boelé
Account manager
 +31 30 656 61 40
gerard.boele@dialoggroup.eu
LinkedIn: let’s connect

Kristoff De Smedt
Customer Engagement Manager BeLux
 +32 15 79 15 59
kristoff.desmedt@dialoggroup.eu
LinkedIn: let’s connect

Marcel Wijnhorst
Strategic Advisor
 +31 6 524 17 902
marcel.wijnhorst@dialoggroup.eu
LinkedIn: let’s connect

Achim Schuch
Customer Engagement Manager DACH
+49 151 587 67 693
achim.schuch@dialoggroup.eu
LinkedIn: let’s connect

Philippe Van Nieuwenborgh
Managing consultant & co-owner
 +31 30 656 61 40
philippe.vannieuwenborgh@dialoggroup.eu
LinkedIn: let’s connect

Jan Verstegen
Managing consultant
 +31 6 216 82 527
jan.verstegen@dialoggroup.eu
LinkedIn: let’s connect

Support & Services

André Sleurink
Support
 +31 30 656 61 40
andre.sleurink@dialoggroup.eu
LinkedIn: let’s connect

Rob van Barlingen
Manager services & co-owner
 +31 30 656 61 40
rob.vanbarlingen@dialoggroup.eu
LinkedIn: let’s connect

Human resources

Finance

Karen van Vliet
Human Resources
 +31 30 656 61 40
karen.vanvliet@dialoggroup.eu
LinkedIn: let’s connect

Mathieu Prikken
Finance
 +31 30 656 61 40
finance@dialoggroup.eu
LinkedIn: let’s connect

Marketing & communicatie

Karine Copier
Marketing & Communicatie
 +31 6 549 43 664
karine.copier@dialoggroup.eu
LinkedIn: let’s connect